Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

 

Jak je zmíněno na úvodní stránce, jsme oba velcí milovníci přírody a všeho co s ní úzce souvisí. Je to náš druhý život, který žijeme a nikdy se ho nevzdáme. Silný vztah k přírodě nás obou tkví v našich kořenech života i za doby, kdy jsme se neznali. Až v onen den kdy jsme se já a Adam potkali a zjistili že máme stejný zájem a záměr týkající se fotografování. Postupně jsem se zdokonalovali (a stále zdokonalujeme) učili, pomáhali si pochopit určité pojmy ve focení a postupně se dále učíme porozumět našemu velkému koníčku. 

finalni-pismo-opraveno.jpg


Focení je jedna z věci, u které si každý fanoušek najde svůj styl a to co bude chtít fotit. V našem případě se nejednalo o nic jiného než krajinky, makro a podobně. Naše fotovýbava nebyla bůh ví jaká ale na začátek a na to co jsme fotili to bohatě stačilo a plně splnilo svůj úkol. Jednalo se spíš o malé digitální foťáky spolu se stativy které se pod těma malejma mrškama i tak ohýbaly. Náš záměr se ale postupem času velmi změnil. Původně to přišlo od Adama, který dal jako návrh focení divoké zvěře. Abych pravdu řekl, tak do prvního fotolovu "wildlife" mi to až zas tak nic moc neříkalo. Avšak po návratu z první akce jsme byli oba v sedmém nebi a jelikož se jednalo a velmi úspěšný lov "viz foto vedle loga" neváhali jsme se dotoho na plno opřít. 

 

my.jpg

Focení Wildlife není pro všechny. Mám především na mysli finance neboť do pořádně kvalitní výbavy, skel, filtrů a podobně narvete solidní peníze, co si budeme povídat. Já jako student a Adam jako čerstvě pracující jsme postupně získali peníze na základní výbavu, která si myslím nebude nikdy úplná, neboť se na trh dostávají neustále nějaké novinky nad kterými jenom slintáme.